Ambasadoři

Vložte obsah

Všichni společně pracujeme pro jeden cíl a tím je plnit přání těm, kteří se ocitli na rozcestí  svého života a splněným snem jim alespoń nachvíli přineseme radost a světlo do života.

Matěj Ruppert

Matěj Ruppert

zpěvák, showman a příležitostný herec

zpěvák, showman a příležitostný herec. Od roku 1999 zpěvák úspěšné skupiny Monkey Business , Společně s Romanem Holým, členem Monkey Business, se podílí i na dalších projektech – G Point Hunters (2007) a rockový projekt Neruda (2010). Zahrál si také menší role v několika filmech.

Tomáš Pfajfr

Tomáš Pfajfr

člen asociace spolujezdců rallye, držitel mezinárodní licence ,

člen asociace spolujezdců rallye, držitel mezinárodní licence ,,B". Společně s Jakubem Čapkou závodí za tým JC Motorsport kde působí jako navigátor. Dříve se soutěží zúčastňoval jako dobrovolník, později působil v pozici traťového komisaře a vedoucího bezpečnosti. Prvního rallye se zúčastnil v roce 2009 - MaxSport Pneu Erzetka Rally.

David Lafata

David Lafata

český fotbalový útočník a reprezentant

český fotbalový útočník a reprezentant, který v současnosti působí v českém klubu AC Sparta Praha. Je členem Klubu ligových kanonýrů a čtyřnásobným nejlepším střelcem první české ligy a zároveň nejlepším kanonýrem v historii nejvyšší české ligy. V květnu 2014 získal v anketě KSN ČR ocenění nejlepší útočník Gambrinus ligy sezóny. David Lafata prošel několika mládežnickými reprezentacemi České republiky. V roce 1996 začínal v reprezentaci do 15 let. Poté následovaly další mládežnické reprezentace včetně 21. David Lafata je vítězem ankety Zlatý míč ČR v sezóně 2014/15. U příležitosti oslav výročí 70 let jabloneckého klubu byl uveden do Klubu legend FK Jablonec.

Jakub Janda

Jakub Janda

český skokan na lyžích

český skokan na lyžích. V roce 2006 jako první Čech vyhrál světový pohár. Do Světového poháru vstoupil v roce 1996 , první body do Světového poháru získal 1997 v Lahti. Prvně o sobě dal výrazněji vědět v listopadu 1998 v Lillehammeru, kde skončil na 13. místě. Do první desítky se prvně dostal v březnu 2001 v Trondheimu. V domácím prostředí o dva roky později v roce 2003 v Liberci dokonce obsadil třetí místo. Na leteckém můstku v Planici pak v roce 2003 vytvořil nový český rekord s hodnotou 209 metrů.

Jiří Bergr

Jiří Bergr

bývalý automobilový jezdec

bývalý automobilový jezdec Jiří Berger z Liberce. Osud ho krutě zasáhl v červenci roku 1978 při závodech do vrchu ve slovenském Zvoleně. Kvůli závadě na plynové klapce karburátoru se jeho vůz vřítil ve veliké rychlosti do propasti. Po hrůzné nehodě přestal mít cit v nohách. Díky nepříznivým okolnostem se musel vyrovnat s těžkým verdiktem, že už nikdy nebude chodit. Paradoxně mu jeho handicap přinesl velké a neobvyklé přátelství se švýcarským pilotem F1 Clayem Regazzonim, který utrpěl totožný úraz jako Bergr. A u rychlých kol zůstává dál je členem prezidia Autoklubu České republiky.

Hynek Kmoníček

Hynek Kmoníček

ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky

ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky. Dříve zastával funkci velvyslance v Austrálii. Do července 2010 byl náměstkem ministra zahraničních věcí pro právní a konzulární problematiku a aktuální politické otázky. Do širšího povědomí české veřejnosti se zapsal především jako dlouholetý velvyslanec při OSN, kde se stal v historii prvním českým předsedou rozpočtového výboru. Je znám širokou přednášková činnost na řadě universit a politických institutů v ČR a v zahraničí. Za svou činnost obdržel četná zahraniční ocenění například Rotary International: Vocational Award 2009. Je znalcem a vášnivým sběratelem pálivých omáček celého světa.

Jitka Žílová

Jitka Žílová

podnikatelka v oboru zlatnictví, výroba šperků a skleněné bižute

podnikatelka v oboru zlatnictví, výroba šperků a skleněné bižuterie. Je vášnivou a výbornou fotografkou. Díky Jitce vzniklo nespočet krásných fotek z našich splněných přání.

Jan Žíla

Jan Žíla

moderátor Dobrého rána Českého rozhlasu Sever

moderátor Dobrého rána Českého rozhlasu Sever, od ledna 2014 mimo studio i manažer komunikace. Pracoval také v rádiích Rádio Euro K, Rádio Triangl, Rádio Dobrý den. Je známý liberecký DJ a moderátor.

Pavel Růžička

Pavel Růžička

podnikatel a rallye závodník

podnikatel a rallye závodník. Se svým vozem Subaru Impreza Sti se pravidelně zúčastňuje různých závodů s velmi dobrými výsledky například v únoru roku 2015 se na autodromu v Sosnové umístil na druhém místě.

POSLÁNÍM JE SPLNIT PŘÁNÍ LIDEM, KTEŘÍ SE OCITLI V URČITÉ ŽIVOTNÍ SITUACI.

POJĎTE S NÁMI ZMĚNIT NĚKOMU ŽIVOT.
MĚŇME ŽIVOTY - PLŇME PŘÁNÍ.


MAMA foundation